Kombi Kursu

Tüm baymak servisi personelimizin eğitimi ve teknik ekipmanları ve ölçüm aletleri kullanımı Isıser kombi eğitimi tarafından sağlanmıştır.

Personellerimizin almış olduğu eğitimler;

  1. Genel sıhhi tesisat bilgileri
  2. Kombi montajı ve kuralları
  3. Baca montajı ve kuralları
  4. Kombi arıza bulma teknikleri

Yetkili ve özel teknik servislerin eskisi gibi çırakları yetiştirmeleri neredeyse imkansız hale geldi, hal böyle olunca servislere eleman yetiştirmek için uzman eğitimciler devreye giriyor.

kombi eğitim kursu

Kombi eğitim kursu veren ısıser yetkili ve özel servis elemanları yetiştirme konusunda büyük önem taşımaktadır.  Eğer sizde kombi teknikeri olmak istiyor iseniz yukarıda belirtilen tüm eğitim derslerine katılabilir gerekli olan tüm belgelere sahip olup çalışmaya başlayabilirsiniz.

Isıser kombi eğitimi iletişim numarasını arayarak gerekli bilgileri alabilir kurs detayları hakkında bilmeniz gereken tüm detayları hocamıza sorarak öğrenebilirsiniz.

Türkiye de Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa gibi büyük şehirler de düzenlediğimiz eğitim, seminerler tarihleri için kombiegitimi.net sitesini takip edebilirsiniz. Web sitesinde belirtilen ugetam ve milli eğitim sınav tarihleri güncel olarak yayınlanmaktadır.