Kombi Modellerimiz

Baymak kombi modelleri  ve geniş kapsamlı incelemelerimiz ile sizlere özelliklerini ve baymak modelleri hakkında bir sunum hazırladık.

Aşağıda gördüğünüz baymak ürünlerinin kullanımı ile ilgili Türkiye genelinde çok kapsamlı bir araştırma sonuçlarımızı sizlere paylaşarak en doğru kombiyi seçmenizde büyük ölçüde fayda sağlayacağını düşünerek bu incelemeyi gerçekleştirdik.

Hemen modeller arasındaki farklılıkları hep birlikte görelim.

BAYMAK ECO

Baymak eco modelleri Konvansiyonel kombi modelidir. Çift eşanjörlü olarak üretilmil küçük daireler için ideal bir kombi olması kalabalık olmayan aileler için tercih edilebilir.

BAYMAK ENERGY

Yine eco kombi’nin kardeşi niteliğinde olan Energy konvansiyonel çalışma prensibine sahip bu model fiyat olarak eco dan fiyat olarak az daha pahalı olmasının sebebi 3 yıl garantili olması ve elektronik bi ateşleme sistemine sahip olması dikkatleri üzerine çekmeye yeter.

BAYMAK DUO TEC

Baymak modelleri arasında belki de en fazla duyulan bir isim baymak duo tec kombiler olmuştur. Duo tec modelini ön plana çıkaran özellik kesinlikle ekonomik enerji tasarrufu sağlayan ilk kombi olması olsa gerek. Çalışma şekli yoğuşmalı olması ve son zamanlar da reklam ve tanıtımları ile yoğuşmalı kombi önemini benimseyen kullanıcıların ilk tercihi olmayı başarmış bir modeldir.

BAYMAK FALKE

Falke kombide tıpkı duo tec gibi yoğuşmalı bir kombi iki cihazı bir birinden ayıran pek fazla bir özellik yoktur. Fakat detaylı ve uzun vadede düşünecek olursak falke modelinin bir avantajı çok fazla göze çarpmakta ( 7 yıl ) gibi uzun bir süre parça ve servis garantisini veriyor. Biliyorsunuz ki kombi markalarının bir çoğu 2 veya en fazla 3 yıl garanti süresi vermektedir. İşte burada bu geleneği değiştiren tek model baymak falke modeli olmuştur.