Firmamız Özel Servis Hizmeti Sunar.

baymak servisi

Etiket: baymak

Baymak Ürünleri

Baymak Türkiye macerası yıllar önce Hollanda yatırımları ile bu günlere gelmiştir. Şimdiler de baymak dev bir fabrika ve iş istihdamı ile Türkiye’de ki gücünü de ispatlamaktadır.

Baymak sadece Türkiye’de değil, Türkiye’deki gücünü başka ülkelerde de göstermek için çok büyük emekler sarfetmektedir. Ki emeğinin ve başarısının mükafatlarını da giderek almaktadır. Kısa bir süre önce de BDR Thermea gurubu olmayı hak kazanmıştır. Bir çok ülkede bu ünvanını almayı başarmıştır.

Baymak Ürünleri:

Kombiler

Kat kaloriferleri

Merkezi sistem kazanlar

Radyatörler

Vana ve tesisat malzemeleri

Klima

Termosifon

Elektrikli ani su ısıtıcıları

Pompalar

Güneş enerji sistemleri

Doğalgaz ve Lpg sobaları

Aspiratörler

Tanklar

Şohbenler

Isı pay ölçerler

Boyler

Güneş Kollektörleri

Montaj kontrol formları

Son model, çeşit çeşit ve her bütçeye uygun, yep yeni ve cep yakmayan moderen kombi cihaz çeşitlerindeki seçme imkanları ile de baymak göz doldurmaktadır.

 

 

 

 

 

Continue Reading

Kombi Baymak

Baymak kombiyi tercih ettiğiniz için eminiz yüzünüz aldığınız ilk günkü gibi gülüyordur. Ekonomik ve dayanıklı bir kombi markası olan baymak kombinin servis faaliyetleri de kendi gibi yaygın ve ekonomik dir. Baymak kombi markasının İstanbul genelinde servis şubelerini açmakta olan servis firmamız, baymak markasına çalıştığı için gayet huzurlu ve istikrarlı dır.

Baymak her evin sahip olmayı istediği bir kombi markası iken, siz hala “hangi marka kombiyi mi almalıyız” diye düşünüyorsunuz? Seçim için size yardımcı olalım o zaman. Kafanız rahat olması ve arızalandığı zaman parçalarının hesaplı olmasını istiyorsanız ve de dayanıklı bir kombi istiyorsanız baymak tam hayal ettiğiniz meziyetlere sahip.

Kombinin ilk kullanılmaya başladığından beri, daha doğrusu ilk ısıtıcı, şohben üreticisi baymak çok uzun yıllar var ki sizler için üretmeye devam ediyor.

Baymak kombiyi ve servis için bizi tercih ettiğiniz için hiç pişman olmayacaksınız.

Continue Reading