Firmamız Özel Servis Hizmeti Sunar.

baymak servisi

Baymak 88 Arızası

Baymak kombi ve diğer yan ürünleri olan Falke, Dolcavita ve Lambert cihazlarında karşılaşılan 88 arızası hakkında detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

88 hatasi

Öncelikle Baymak 88 arızası kısa tanımı voltaj düşüklüğü ve elektronik kart arızasında görülür. Arızanın tam tespiti yapılabilmesi için ilk önce cihaza gelen elektrik voltajının ölçümü yapılmalıdır. Eğer elektrik 220 volt dan çok düşük ise sorun voltaj kaynaklıdır. Fakat burada belirtmek gerekir ki kombiler 190, 200 volt düzeylerinde de çalışabilmektedir. O yüzden bu değerlerin altında ise sorunun net olarak voltajdan olduğunu tespit etmiş oluruz.

Bir diğer Baymak 88 hatası için elektronik kart arızası yaşanır. Kart arızaları genellikle gelen yüksek voltaj ile oluşur. Örneğin elektrikleriniz kesildi ve daha sonra geldiğinde yüksek voltajda gelmiş olabilir. Yani bu durumda kombi kullanıcısı bir şey yapamaz. Teknik servis çağırmanız gerekir. Ayrıca dolcevita, falke ve lambert 88 arızası içinde geçerlidir.

Not: Elektronik kart arızası sorunu yaşıyor iseniz kart değişiminden sonra cihazınıza elektrik voltaj sabitleyici taktırmanız bu problem ile karşılaşmanızın bir adım önüne geçecektir. Firmamız hem baymak kombi 88 hatası çözümü için hemde elektrik voltaj sabitleyici olan regülatör takılmasında İstanbul Avrupa yakası için hizmet vermektedir.

Son olarak hemen aşağıdan bize konu hakkındaki tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

admin

View more posts from this author
3 thoughts on “Baymak 88 Arızası
 1. Kadir akça

  Anlatım için önce teşekkür ederim. Bizim sorunumuz da baymak 88 arızası dün servis geldi kart arızalı denildi fakat yaptırmadım. Yazınızı okuduktan sonra evin yakınında Elektrikci den ölçü aleti aldım ve voltajı ölçtüm 208 civarında çıkıyordu yani 220 tam değil bu yüzden olabilir mi 88 arızası yani elektrik regülatör taksam sorun çözüm olur mu?

   
  Reply
  1. admin

   Kadir bey cihazınız 190 volta kadar çalışır. Yani arıza muhtemelen kart ile alakalı görünüyor.

    
   Reply
 2. Serdar Can

  Doğru tespit baymak kombi 88 yanıp sönüyor servis çağırdık kart arızası çıktı. Biz yetkili servisi aramıştık kartı yenisi ile değiştirdiler ve çok yüksek bir fiyata bu site de tamir olduğunu öğrendik uygun fiyata tamir ediliyor.

   
  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir